O firmě

Firma GESPA, spol. s r. o., je velkoobchodem s potravinami.

Této činnosti se věnuje od roku 1996. V témže roce jsme začali distribuovat zboží firmy MARS. Sortiment tohoto světového výrobce potravy pro zvířata Pedigree, Chappi, Whiskas a Kitekat, cukrovinek Snickers, Mars, Bounty, Milky Way, a jídel zn. Uncle Ben's je i nosným sortimentem našeho velkoobchodu. V současné době jsme největším distributorem této společnosti na nezávislém trhu v České republice. V Praze a jejím blízkém okolí, kam činnost firmy především směřuje, máme téměř výsadní postavení. Toto platí i o sortimentu našich dalších významných partnerů, firmy Tymbark - Maspex Czech, kde zejména jejich ovocné šťávy Kubík, džusy RELAX a Caprio jsou také důležitou položkou našeho sortimentu. Novinkou jsou Mexické džusy Jumex a nově sportovní nápoje OSHEE.

Společnost Gespa, spol. s r.o. je rovněž velmi úspěšná v segmentu importovaných vín z celého světa za bezkonkurenční ceny. V sortimentu našeho velkoobchodu naleznete však přes 1.500 položek nejen výše uvedených dodavatelů, ale i dodavatelů, jako jsou Emco, Bonduelle, atd. Prodáváme olivy, džusy, oleje, vína a mnoho dalších komodit. Stačí jen nahlédnout do ceníku. Filozofií naší firmy je nabídnout od zvoleného dodavatele co nejširší sortiment zboží a dodat jej zákazníkovi v co možná nejkratším čase (zpravidla následující den po objednávce). Naši zákazníci se nacházejí v Praze a jejím okolí, ale nebráníme se dodat naše zboží komukoli v celé republice. Avšak náklady spojené s dodáním nesmějí překročit zisk z marže, který na zboží realizujeme. V Praze nemáme téměř žádné limity na minimální závoz, určité zboží označené v objednávkovém formuláři prodáváme i po kusech (dražší položky sortimentu a tam, kde je velké kartonové množství). Sortiment našeho velkoobchodu není omezený.

Objednávky našich zákazníků přijímáme ve všední dny od 6.30 do 15.30 hodin na telefonu (viz kontakty). Objednávky je možné posílat i e-mailem na objednavky@gespa.cz, případně prostřednictvím těchto stránek. Zboží zavážíme denně od pondělí do pátku. Je možné si i zboží na základě domluvy vyzvednout v sídle firmy, ale preferujeme závozy naší dopravou. Při tvorbě obchodních podmínek vycházíme z platného ceníku, ale jednání o případných slevách a splatnostech faktur za dodané zboží je individuální a vychází z množství prodaného zboží a platební kázně zákazníka.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme, a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Pavel Březina