O firmě

Firma GESPA, spol. s r. o., je velkoobchodem s potravinami.

Této činnosti se věnuje od roku 1996. V témže roce jsme začali distribuovat zboží firmy MARS. Sortiment tohoto světového výrobce potravy pro zvířata Pedigree, Chappi, Whiskas a Kitekat, cukrovinek Snickers, Mars, Bounty, Milky Way, a jídel zn. Uncle Ben's je i nosným sortimentem našeho velkoobchodu. V současné době jsme největším distributorem této společnosti na nezávislém trhu v České republice. V Praze a jejím blízkém okolí, kam činnost firmy především směřuje, máme téměř výsadní postavení. Toto platí i o sortimentu našich dalších významných partnerů, firmy Tymbark - Maspex Czech, kde zejména jejich ovocné šťávy Kubík, džusy RELAX a Caprio jsou také důležitou položkou našeho sortimentu. Novinkou jsou Mexické džusy Jumex a bylinné nápoje Zenonade.

Společnost Gespa, spol. s r.o. je rovněž velmi úspěšná v segmentu importovaných vín z celého světa za bezkonkurenční ceny. V sortimentu našeho velkoobchodu naleznete však přes 1.500 položek nejen výše uvedených dodavatelů, ale i dodavatelů, jako jsou Emco, Bonduelle, atd. Prodáváme olivy, medy, džusy, oleje, vína a mnoho dalších komodit. Stačí jen nahlédnout do ceníku. Filozofií naší firmy je nabídnout od zvoleného dodavatele co nejširší sortiment zboží a dodat jej zákazníkovi v co možná nejkratším čase (zpravidla následující den po objednávce). Naši zákazníci se nacházejí v Praze a jejím okolí, ale nebráníme se dodat naše zboží komukoli v celé republice. Avšak náklady spojené s dodáním nesmějí překročit zisk z marže, který na zboží realizujeme. V Praze nemáme téměř žádné limity na minimální závoz, určité zboží označené v objednávkovém formuláři prodáváme i po kusech (dražší položky sortimentu a tam, kde je velké kartonové množství). Sortiment našeho velkoobchodu není omezený.

Objednávky našich zákazníků přijímáme ve všední dny od 6.30 do 15.30 hodin na telefonu nebo faxu (viz kontakty). Objednávky je možné posílat i e-mailem na objednavky@gespa.cz, případně prostřednictvím těchto stránek. Zboží zavážíme denně od pondělí do pátku. Je možné si i zboží na základě domluvy vyzvednout v sídle firmy, ale preferujeme závozy naší dopravou. Při tvorbě obchodních podmínek vycházíme z platného ceníku, ale jednání o případných slevách a splatnostech faktur za dodané zboží je individuální a vychází z množství prodaného zboží a platební kázně zákazníka.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme, a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Pavel Březina